FASHION SHOW 2019

Dodano: 1 września 2019 r.

Uroczyście ogłaszamy, iż 5 edycja projektu „It's my time” odbędzie się w dniu 22.09.2019r., o godzinie 18.00 w ATM, Bielany Wrocławskie.

„It’s my time - vol.5”

Dodano: 3 lipca 2019 r.

Każdy z nas marzy... Marzenia nas otaczają, wkradają się w nasze serca i wskazują na cele, określając ścieżki działań. Marzenia ewoluują, zmieniają się razem z nami. Gdy jesteśmy dziećmi bliskie są nam opowieści o królewnach, skarbach i jednorożcach… Narnia staje się naszym drugim domem, kolejnym wymiarem naszego rzeczywistego życia. Dorastając – odbieramy kolory światom baśni i pasji. Wygaszając nierealny świat – wzmacniamy marzenia i pasje możliwe do realizacji. Marzenia są odzwierciedleniem naszych skrytych pragnień, pokazują to, co jest w nas. Są naszym motorem do działania, mobilizują nas, uporządkowują nasze życie i nadają mu sens. Tu nie ma miejsca na przykłady – każdy z nas jest inny i każdy ma swój własny świat marzeń. I taką historię Wam opowiemy w tym roku. Historię marzenia, bajki o... c.d.n.

5 edycja projektu It’s my time: Live to dream! Serdecznie zapraszamy!

Zespół projektowy:
Sylwia Gąsiorowska
Kalina Kamińska-Sikorska
Magdalena Nikiel
Aleksandra Sus

 

 

 

 

Projekt „It’s my time – vol.5” współfinansowany jest ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych będących w dyspozycji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej - www.mops.wroclaw.pl.